Image by Kimson Doan
 

JÍDELNÍČEK

Jídelníček zde bude zveřejňován vždy na týden dopředu. Najdete ho také na našich facebookových stránkách a instagramu.

Image by Ryan Spaulding
 

TÝDENNÍ ROZPIS

Zde najdete podrobný rozpis činností na týden dopředu.

Image by Rene Bernal
 

PLÁNOVANÉ AKCE

V této rubrice najdete rozpis veškerých plánovaných akcí.

Image by Callum Hill
 

DENNÍ AKTIVITY

Ačkoliv v našem lesním klubu bude každý den jiný, najdou se i činnosti, které bychom rádi zařadili mezi pravidelné. Jednalo by se například o ranní rozcvičku (protože ve zdravém těle zdravý duch), nebo také společné loučení. Věříme, že si s dětmi postupem času vytvoříme rituály, které budou všechny bavit.

Na oběd se vždy budeme vracet do našeho zázemí. V případě celodenního výletu budeme mít přichystané obědové balíčky.

 

Po obědě bude následovat polední klid doprovázený čtením či vyprávěním. Nikoho nebudeme nutit spinkat ani za každou cenu ležet. Půjde jen o to si po obědě na chvíli odpočinout a slehnout, abychom mohli zase vyrazit do terénu.

Rádi bychom do chodu Modřinky zařadili některé pravidelné činnosti, na které by se děti mohly každý týden těšit. Zatím se s dětmi budeme těšit na Pondělní kruh, Hudební kruh a Studenou kuchyni. Budeme ale rádi za jakýkoliv další nápad!

Pondělní kruh – Každé pondělí budeme mít pondělní kruh, kde si budeme vyprávět, co jsme zažili o víkendu. Pondělní kruh slouží k rozvoji komunikace, schopnosti vyprávět své vzpomínky, ale také předat a získat inspiraci od svých kamarádů.

 

Hudební kruh – 2x týdně budeme mít hudební kruh, kde budeme tančit, zpívat a seznamovat se s hudebními nástroji

 

Studená kuchyně – jednou z 14 dní budeme mít kurz studené kuchyně, kde si děti sami připraví a nazdobí svou svačinku.

 

Budeme také hrát divadélka s vytvořenými maskami (O veliké řepě, Pejsek a Kočička…). 

 

Týdenní podrobný a finální rozpis aktivit bude vždy zveřejněn na konci týdne předchozího, na našich webových stránkách, facebooku a instagramu. Program také pošleme rodičům na e-mail. Veškeré aktivity budeme přizpůsobovat počasí, a hlavně dětem tak, aby to všechny bavilo a cítily se dobře.